home|Travel Open Tour|Kitzbühel open tour|Indoor|Women golf tour
 
Turnaje | 19.8. KARLŠTEJN

19.8. KARLŠTEJN 

KARLŠTEJN - kombinace A+B 

Celoroční žebříček : KITZBÜHEL ... hrajeme o několik pobytů a golfů ZDARMA ... 7 vítězů ze všech kategorií


⛳️
???????? Turnaj s občerstvením na  9.jamce. Nespresso, Prosecco, Aperol, štrůdlíčky domácí...několik druhů. Budeme se snažit , abyste se u nás cítili spokojeně a užili si sportovní turnaj.

Nově můžete sledovat průběžné výsledky na : https://chloe.onlinescore.golf/

Na vložených soutěžích nešetříme:

  • NEAREST 
  • LONGEST

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením.

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na facebooku a webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

 

  

 

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.