home|Travel Open Tour|Kitzbühel open tour|Indoor|Women golf tour
 
Turnaje | 13.8. KÁCOV

13.8. KÁCOV - neděle

- HLAVNÍ CENA - žebříček tour 2023 - zdarma pobyt a golf pro celkem 7 vítězů v  KITZBUHELU nebo KAPRUNU !

⛳️???????? po 9.jamce na Vás čeká občerstvení : Nespresso  APEROL, PROSECCo a domácími štrůdlíčky.  Budeme se snažit , abyste se u nás cítili spokojeně a užili si sportovní turnaj. Chcete li jet na dvoudenní turnaj do rakouska a neplatit ani ubytování ani 2 turmaje...tak choťte hrát na naše turnaje. Pro letošní ročník jsme přidali s naším partnerem KITZBÜHEL GOLF další 4 ceny, takže letos máme 7 výherců !!! 

Nově můžete sledovat průběžné výsledky na : https://chloe.onlinescore.golf/

DPP - Dopravní podnik hl.m.Prahy nám věnuje do letošní tour opět vouchery na PRONÁJEM TRAMVAJÍ !!!

CENY LOSUJEME ZE VŠECH SCORE CARD na vybraných turnajích.

Na vložených soutěžích nešetříme:

NEAREST TO PIN

LONGEST DRIVE 

 

    

 

PARTNER TURNAJE : DOPRAVNÍ PODNIK HL.M.PRAHY
Chcete vyhrát ceny, které do našich turnajů věnuje Dopravní podnik hl.m.Prahy?
Líbil by se Vám voucher na soukromou jízdu tramvají pro Vás a dalších 30 kamarádů? Nebo vyrazit s rodinou do MUZEA MHD? Nebo snad něco ze ZÁŽITKOVÉ TURISTIKY MHD?
Podrobné informace k voucherům naleznete na www.dpp.cz .

 

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením na hřišti. 

V průběhu hry Vás čeká čerstvá káva s občerstvením a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GPDR) 

CENY:

trofeje, španělská vína, golfové ceny, kosmetika Loreal, vouchery od DPP

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

     

 

  • INFORMACE O HŘIŠTI:

    Golfové hřiště Panorama nabízející 27 jamek špičkové kvality přinese požitek a uspokojení golfistům všech kategorií pouze 35 minut od Prahy. První devítka se proplétá okolním lesním komplexem, navazuje na dalších devět jamek na rozsáhlých loukách a spolu s třetí devítkou mířící k Sázavě a vysokým skalám, nabízí jak nebývalou pestrost hry, tak zapamatovatelnost každé jamky svou nezaměnitelnou individualitou. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.