home|Travel Open Tour|Kitzbühel open tour|Indoor|Women golf tour
 
Turnaje | 13.5. VINOŘ

13.5. VINOŘ

Celoroční žebříček : KITZBÜHEL ... hrajeme o několik pobytů a golfů ZDARMA ... 7 vítězů ze všech kategorií


⛳️
???????? Turnaj s občerstvením na  9.jamce. Nespresso, Prosecco, Aperol, štrůdlíčky domácí...několik druhů. Budeme se snažit , abyste se u nás cítili spokojeně a užili si sportovní turnaj.

Nově můžete sledovat průběžné výsledky na : https://chloe.onlinescore.golf/

Na vložených soutěžích nešetříme:

  • NEAREST 
  • LONGEST

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením.

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na facebooku a webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

 

VINOŘSKÉ HŘIŠTĚ

Myšlenka golfového hřiště ve Vinoři se začala rodit již na přelomu tisíciletí. Reálné obrysy nabral tento projekt až v roce 2015, kdy byly zahájeny první stavební práce. Architektem hřiště je Jonathan Gaunt, který má ve svém portfoliu více než 30 hřišť po celém světě.

Hřiště leží na náhorní plošině ve výšce 268 metrů nad mořem a najdete zde mnoho prvků, díky kterým perfektně zapadá do konceptu Prague City Golf – jedná se o hřiště linksového typu, na kterém však najdete hned několik vodních překážek. S délkou 6589 metrů z černých odpališť a s písečnými pustinami tzv. wastelands bude výzvou i pro výkonnostní amatéry nebo profesionály. Amatérští hráči zase ocení méně členité greeny.

Specifickým prvkem jsou pak pískovcové masívy, které lemují fairwaye a greeny ne jedné jamky. Vinoř rovněž disponuje perfektním tréninkovým zázemím – krytým driving range, chipping a putting greeny a navíc 6jamkovým hřištěm, které se rovněž buduje i na Zbraslavi. Hráči tak budou moci využít hry v kratším formátu, které je ideální jako procházka před/po práci nebo pro juniory či seniory.

  

KONTAKT: 

VINOŘ, Bohdanečská, Praha 190 17

mobil: + 420 7771 272 781

e-mail: vinor@pcg.cz