home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 13.turnaj KARLŠTEJN

13.turnaj - KARLŠTEJN - 19.9. - klasická kombinace A+B

⛳️​ 19.9.2020 APEROL TURNAJ - WINE OGT 2020 a jak jsme hráli?
V kategorii HCP 0 - 15 se 74 ranami naše KAČKA KMÍNKOVÁ, kategorii HCP 15,1 - 30 ovládl HONZA JEŽEK se 40 stb a v kategorii 30,1 - 54 TOMÁŠ PILÁT.
VLOŽENKÁŘI:
NEAREST TO PIN : LENKA ŠULOVÁ, FILIP LUKÁŠ, KAČKA KMÍNKOVÁ a HONZA JEŽEK.
LONGEST DRIVE: KLÁRA MANSFELDOVÁ a MATĚJ HEJMA
Děkujeme Vám za přízeň...věříme, že jste si opravdu nádherný den užili, Aperol zpříjemnil hru a už teď se těšíme na příště ????"APEROL TURNAJ"...na jamce č.9 poteče aperol proudem...a další skvělá zpráva, cena turnaje se snížila na 1.500 Kč! 

NEAREST TO PIN na všech tříparech a průběžným hodnocení výsledků....hrajeme o golfové bagy s vyšitým jménem a CZ vlajkouDovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

  

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.