home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 4. turnaj KARLŠTEJN

4.turnaj - KARLŠTEJN - sobota 1.8. 

33, žádný mráček ani větřík...kombinace C+A...tam opravdu moc stínu není.

Kafíčko, chlazená voda, pro každý flight vyndana z lednice, štrůdly....vše jak má být.

Vítězem : FILIP LUKÁŠ 39/78, nový HCP 3,6 !!!  Vyhrál toho ten den spousty...ceny rozdělil TOFIFFE ségře, víno po dohodě tatínkovi a voucher do NOI ITALIA mamce, zbytek si doufam ..nechal :-)

 

LONGEST DRIVE : GABRIELA ROUŠAROVÁ  a RADEK WAGNER

NEAREST TO PIN : ROMAN MOTYČKA, FILIP LUKÁŠ 2 x, TOMÁŠ OTRUBA 

Děkujeme Všem za přízeň a těšíme se na dalším Karlštejnském klání  a to klasické kombinaci A + B - 15.8.2020.

 

 


 

s NEAREST TO PIN na všech tříparech a průběžným hodnocení výsledků....hrajeme o golfové bagy s vyšitým jménem a CZ vlajkou

kombinace  C + ADovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

  

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.