home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 8.turnaj KARLŠTEJN

8.turnaj - KARLŠTEJN - 15.8. 

Ráno, pod mrakem...docela příjemná změna na pár hodin :-)) hlášené bouřky se nedostavily ... škoda, pro ty co zůstali doma, byl příjemný golfový den a skvělé hřiště.

  

V kategorii 0 - 15 ...krásný výsledek 79 ran - JONÁŠ FILGAS, zlepšení na HCP 4,7! Velká gratulace !!!

V kategorii 15,1 - 30 se stal vítězem JAN REHN se 41 stb.

V kategorii 30, 1 - 54 se 42 stb zvítězil MIROSLAV MACH , na kterého jsme zapomněli s vyhlášením ale hned při vyhlášení prvního vítěze nearestu jsme na to přišli a vše napravili....pan Mach se o svoji cenu vůbec nehlásil. Takže ...až se to někdy stane ( doufám, že už nestane..ale kdyby  ) prosím ...hlašte se o své poháry !!!!

NEAREST TO PIN : 

3 - HONZA URBAN

6 - MARTINA KASKOUNOVÁ

12 - SAŠA STANĚK

14 - DANEČEK ŠPAČEK

LONGEST DRIVE :

nejdelšími hráči ...děti...no je to naše budoucnost a hrají neskutečně :-)))

JULČA KNOBLOCHOVÁ a MIKULÁŠ ROSA

Děkujeme všem moc za přízeň a těšíme se na Vás příští sobotu :-)))

s NEAREST TO PIN na všech tříparech a průběžným hodnocení výsledků....hrajeme o golfové bagy s vyšitým jménem a CZ vlajkou

kombinace A + B


Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením

V průběhu hry Vás, letos opět čeká čerstvá káva s občerstvením a taky "ŠTRŮDL " a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GDPR )

  

     

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

 

     

     

INFORMACE O HŘIŠTI:

Golf Resort Karlštějn

Golfové hřiště bylo slavnostně otevřeno v roce 1993. návrh pochází z dílny kanadských golfových architektů Lese Furbera a Jima Eremka. Díky citlivému přístupu k začlenění golfového hřiště do malebné krajiny, kde tvoří romantickou kulisu majestátní hrad českých králů Karlštejn, vzniklo jedinečné dílo. Zalesněná kopcovitá krajina s vápencovými skalami, bohatou faunou i flórou je oázou klidu a pohody, a přitom jen 45 minut jízdy z centra české metropole. Členitost terénu, přírodní rokle, dvě jezera a řada pískových překážek vytvářejí velmi atraktivní prostředí, které uspokojí i nejnáročnějšího hráče. Při tvorbě hřiště se jeho stavitelé drželi strategie "snadné bogey, ale obtížné birdie", díky čemuž mohou společně hrát i hráči s velmi rozdílným handicapem.