home|Wine Open Tour|Travel Open Tour|Indoor|Kaprun Open|Women golf tour|Extra Open
 
Turnaje | 14.turnaj KÁCOV

14.turnaj - KÁCOV - 28.června

Konečně jsme mohli navštívit v tomto roce PANORAMU KÁCOV...nádherné hřiště, fantasticky připravené...opravdu nádhera...Kácovu není co vytknout. Vše skvěle fungovalo, zkrátka tak jak to má být. Hrála se kombinace RIVER & FOREST od 9.30 hod postupným startem. Po 9 jamce...čerstvá káva, pití ale hlavně...ŠTRŮDLY...tentokrát 5 druhů ...v noci pečených. 

Bohužel...turnaj nám v jeho samotném konci přerušila bouřka a turnaj se nedohrál. Recepce si dala práci a aby všichni mohli co nejdříve jet domů, přepočítávala výsledky ručně. Rozdali jsem spousty španělského vína, míčky BRIDGESTONE, vouchery do NOI ITALIA a vouchery na turnaj vítězů pro všechny tři první místa v kategoriích. Dva longesty a čtyři nearesty...

Kdo má můj obdiv ... paní ŠÍPOVÁ, která vyhrála kategorii C ( v zelených šatech ) a podle tradice skočila do jezírka..jako jedinná toho dne i když podle tradice měl skákat i DAN ŚPAČEK...co Dane? 

 

    

 

 


 

Dovolujeme si Vás , co nejsrdečněji pozvat na sportovní turnaj se zvýhodněným startovným vč.fee, turnajových poplatků a občerstvením na hřišti. 

V průběhu hry Vás čeká čerstvá káva s občerstvením a jako každý rok...růžový košíček s alkoholem zdarma. Ke každému turnaji je zpracována fotogalerie flightů, vítězů a partnerů, která je umístěna na webu ke každému příslušnému turnaji. ( Pokud hráč nesouhlasí s pořízením jeho fotografie ,je povinnen pořadatele předem upozornit, dle podmínek GPDR) 

VLOŽENÉ SOUTĚŽE:

4 x NEAREST TO PIN

1 X LONGEST DRIVE ŽENY

1 X LONGEST DRIVE MUŽI

CENY:

trofeje, španělská vína, míčky BRIDGESTONE, respirátory FFP2, antibakteriální ubrousky do bagu, vouchery na nákup italských potravin v NOI ITALIA

 

Ceny do turnaje věnuje Chloeproduction společně s partnery.

     

 

  • INFORMACE O HŘIŠTI:

     

     

    Golfové hřiště Panorama nabízející 27 jamek špičkové kvality přinese požitek a uspokojení golfistům všech kategorií pouze 35 minut od Prahy. První devítka se proplétá okolním lesním komplexem, navazuje na dalších devět jamek na rozsáhlých loukách a spolu s třetí devítkou mířící k Sázavě a vysokým skalám, nabízí jak nebývalou pestrost hry, tak zapamatovatelnost každé jamky svou nezaměnitelnou individualitou. Malebná krajina Posázaví spolu s pohostinností městysu Kácov přispívají k přátelské atmosféře celého resortu.